Databanka a data management

Ano, vždy to souhlasí: Mailing je často centrální prvek ve fundraisingu. Abychom zmaximalizovali úspěch musíme zohlednit mnoho faktorů jako jsou např. výběr adres, doba rozeslání dopisů, přílohy a osobní oslovení. Ale stejně rozhodující je oslovení správných motivů pro zaslání finančního daru. Kdy co řeknu? Jak to řeknu? Komu? Znalost tohoto všeho je úspěchem naší kreativy.

Naše databanka prosporus.net byla vyvinuta speciálně pro neziskové organizace. Celou správu dat za Vás kompletně převezmeme. Každá změna adresy, každý příspěvek, každý mailing bude zaevidován v databance. Stejně tak přání, které Vám zašle dárce. Rovněž se staráme o ochranu dat, selekci adres a vyhodnocení.

Váš přístup k databance funguje přes internet. Je zabezpečen heslem. Máte tak neustálý přehled o každém jednotlivém dárci. Prosperus vytváří potřebné statistiky, vyhodnocení a zprávy o úspěchu jednotlivých kampaní a akcí. Denně máte k dispozici aktuální a detailní přehled, přesně podle Vašich požadavků.


SNAPSHOP Datenbank

Důležitou součástí databanky je speciálně vyvinuté hodnocení dárců tzv. scoring-model. Díky němu jsou Vaše mailingy optimalizovány, což snižuje náklady.

BILD INDEX