Full servis a poradenství

Full servis pro Váš úspěch

Financování. Dříve než začnete s Vaší fundraisingovou akcí, stanovíme pro Vás finanční plán, který bude vycházet z Vašich podmínek.

Koncepce. Pomůžeme Vám efektivně zformulovat důvod pro dárcovství a sestavíme účinnou koncepci, včetně textu a grafiky. Z našich dlouholetých zkušeností o fundraisingu budete profitovat.

Produkce (výroba). Naši zaměstnanci rozumějí své práci. Postarají se o kompletní tiskovou produkci, adresář, obálky a rozesílku.

Vrácené poštovní zásilky. V našem propracovaném systému zpracujeme všechny vrácené zásilky, tak abyste při další rozesílce ušetřili na poštovném.

Platba. Přiloženou poštovní poukázku vyrobíme a okódujeme. Budeme se přitom snažit o minimalizaci bankovních výloh. Velmi levně se tak dozvíte, kdo Vás s jak velkým obnosem podpořil.

Databanka. U každého dárce kromě adresy vedeme záznam o jeho dárcovské aktivitě. Vždy budete vědět, kdo, kdy, kolik a na co finančně přispěl. Databanka vyvinutá speciálně pro fundraisingové účely a specifická selekce adres se postarají o vysokou kvalitu a transparentnost.

Analýza. Četné metody analýz a rozbor výsledků jsou základem pro rozhodnutí jak, kdy a s kým efektivně komunikujete.

Konsultace. Společně budeme analyzovat uzavřené mailingové akce a prodiskutujeme nové nápady.